NÍZKÁ ZASTŘEŠENÍ

Nechcete-li narušit vzhled Vaší zahrady, ale přitom je pro Vás důležitý komfort plavání pod zastřešením bazénu, a to nezávisle na rozmarech počasí, pak je zde pro Vás nízká řada zastřešení bazénu.

STŘEDNÍ ZASTŘEŠENÍ

Středně vysoká zastřešení bazénu v sobě zahrnují vlastnosti jak nízkých, tak vysokých modelů zastřešení. Střední modely zastřešení bazénu šetrně zapadají do konceptu zahrady a přitom dostatečně splňují nároky klientů, kteří hledají modely dostatečně vysoké, aby poskytly možnost volného pohybu ve střední části zastřešení.

VYSOKÁ ZASTŘEŠENÍ

Vysoká zastřešení bazénu poskytují komfort volného pohybu kolem zastřešeného bazénu a umožňují tak vytvořit u bazénu například i příjemné posezení s rodinou a přáteli. Hlavní výhodou modelové řady vysokých zastřešení bazénů je volný pohyb v celé ploše zastřešeného prostoru kolem bazénu.
Nejrůznější typy zastřešení a zakrytí bazénů přinášejí řadu výhod – od zvýšení bezpečnosti pro děti nebo domácí mazlíčky přes zpříjemnění pobytu v teplé vodě až po maximální ulehčení údržby a úsporu času. Hlavním přínosem je ale prodloužení koupací sezóny až o tři měsíce bez nutnosti dodatečného ohřevu bazénové vody!
VÝHODY NAŠICH ZASTŘEŠENÍ
Z

ŠPIČKOVÁ KVALITA

Naše výrobky získaly řadu ocenění, jejich kvalitu a vysokou funkčnost zdůrazňují odborníci na celém světě.
Z

LEHKOST OVLÁDÁNÍ

Díky unikátnímu kolejnicovému systému můžete zastřešení snadno otevřít a uzavřít kdykoliv chcete.
Z

SPOLEHLIVOST

Používáme vysoce kvalitní a odolné materiály. Na prémiová zastřešení poskytujeme až 15letou záruku.
Z

VARIABILITA

Využijte svou terasu či bazén za každého počasí – otevřete za horka, uzavřete před chladem a deštěm.
Z

DESIGN

Vzhled zastřešení vychází z nejnovějších architektonických trendů. Najdeme ideální řešení pro každou zahradu.
Z

BEZPEČÍ

Zastřešení lze bezpečně uzavřít, zajistit a uzamknout pro Vaše maximální bezpečí. Vše máte pod kontrolou.
Z

DLOUHODOBÝ SERVIS

Maximální péči Vám poskytujeme od prvního kontaktu a ještě dlouho po dodání výrobku. Starosti nechte na nás.

Nejprodávanější zastřešení

ZASTŘEŠENÍ BAZÉNU AZURE ANGLE

AZURE Angle

Nejnižsí zastřešení bazénu z řady AZURE kombinuje oblou střechu a šikmé stěny. Díky tomu získává zastřešení velmi ladný a zároveň moderní tvar, který se hodí do každé zahrady.

Horizont

Je velmi žádané zastřešení bazénu, jelikož se jedná o nízký typ s elegantním vzhledem za příznivou cenu..

AZURE FLAT COMPACT

Využívá výhody kombinace více radiusů. Výsledný efekt je plošší zastřešení s malou výškou. Ocení to každý, kdo chce, aby zastřešení co nejméně narušilo ráz zahrady.

NÍZKÁ ZASTŘEŠENÍ

Nechcete-li narušit vzhled Vaší zahrady, ale přitom je pro Vás důležitý komfort plavání v zastřešeném bazénu, a to nezávisle na rozmarech počasí, pak je zde pro Vás nízká řada zastřešení bazénů.

STŘEDNÍ ZASTŘEŠENÍ

Středně vysoká zastřešení bazénů představují zlatou střední cestu. Šetrně zapadají do konceptu zahrady a přitom poskytují možnost volného pohybu ve střední části zastřešení.

VYSOKÁ ZASTŘEŠENÍ

Vysoká zastřešení bazénů poskytují komfort volného pohybu kolem zastřešeného bazénu a umožňují tak vytvořit u bazénu například i příjemné posezení s rodinou a přáteli.
Share This