Robotická sekačka SILENO city 250

Číslo položky: 15001-32

 

 

Prodejní cena s DPH: 21 590 Kč

Sleva s DPH: – 1080 Kč (-5%)

Akční cena s DPH: 20 510 Kč

Robotická sekačka Gardena SILENO city 250 pro malé městské zahrady do rozlohy 250 m²Péče o trávník může být tak snadná a bez námahy i v malých městských zahrádkách! Sekačka GARDENA SILENO se systémem SensorCut seká váš trávník přesně a spolehlivě a výsledkem je čistě posekaný trávník. Můžete si vychutnat nejen volný čas, ale i dokonale upravený trávník. Sekačka SILENO city je vhodná pro malé plochy trávníků do 250 metrů čtverečních. Bez problémů zvládá úzké koridory a těsné pasáže. Otočné zadní kolo poskytuje robotické sekačce zvýšenou pohyblivost a manévrovatelnost – ideální pro malé a úzké zahrady. Nová sekačka SILENO city pracuje a seká trávník za jakéhokoliv počasí a je tak tichá, že ji sotva uslyšíte. Po dokončení se automaticky vrátí do nabíjecí stanice. Během instalace vás programovací asistent provádí nabídkou a nezávisle vypočítá plán sečení. Časy sečení lze také libovolně naprogramovat. Díky tomu je robotická sekačka v provozu pouze tehdy, když ji budete potřebovat.

 

Klíčové vlastnosti robotické sekačky Gardena Sileno city 250:

 

Skvěle posekaný trávník

Přesné nože sekají trávník velmi čistě. A díky systému SensorCut netvoří sekačka GARDENA SILENO city na trávníku pruhy. Výška sekání se nastavuje velmi snadno a bez použití nářadí.

 

Bez námahy

Vyložte si nohy a vychutnejte si zahradu! Vaša robotická sekačka se o váš trávník postará. Jemné odstřižky zůstávají na trávníku jako přírodní hnojivo. Podporuje to dobrý růst trávy a šetří váš drahocenný čas, ve kterém se můžete věnovat jiným aktivitám.

 

Snadná instalace

Programovací asistent vás provede intuitivní nabídkou a po zadání velikosti trávníku a preferovaných časů kosení nezávisle vypočítá plán sečení, podle kterého bude SILENO city pracovat. Nejsou zapotřebí komplexní výpočty a programování. Plán sečení lze v případě potřeby mírně upravit nebo seřídit.

 

Ideální pro malé travnaté plochy

Robotická sekačka GARDENA SILENO city poseká travnatou plochu až do velikosti 250 metrů čtverečních zcela automaticky, spolehlivě, bez pruhů a rovnoměrně. Bez problémů zvládá i úzká místa a těsné pasáže. Nabíjecí stanici lze nastavit velmi flexibilně téměř bez omezení.

 

Snadné čištění zaručeno

GARDENA SILENO city je konstruována tak, že jednoduchý postřik vodou ze zahradní hadice zbaví její plášť, nože a kolečka nečistot, prachu a zbytků trávy.

 

Maximální bezpečnost

Ohraničující vodič určuje flexibilně a spolehlivě oblast sekání – zajišťuje, aby robotická sekačka sekala pouze ve vymezené oblasti. Vysoce citlivý senzor kolize brání nárazu robotické sekačky do překážek na zahradě. Při nadzvednutí sekačky se nože okamžitě zastaví, čímž nemůže dojít ke zranění.

 

Ochrana proti krádeži
PIN kód je zárukou bezpečné ochrany před zloději.
Číslo položky 15001-32
EAN-kód 4078500032568

Productivity

Pracovní kapacita 250 m² ±20%
Systém nabíjení Automatický
Maximální sklon uvnitř pracovní plochy 25 %

Product

Informační panel LCD displej s nabídkou nastavení
Timer Ano
Typ rukojeti Integrovaná

Battery specification

Typ baterie Lion
Napětí baterie 18 V
Kapacita baterie, Ah 2.1 Ah

Cutting equipment

Šířka záběru, cm 16 cm

Power and charging

Typ baterie Lion
Typická doba nabíjení 60 min
Průměrná doba sečení na jedno nabití 65 min
Průměrná spotřeba energie při maximálním využití 2 kWh

Motor and cutting system

Žací systém 3 pivoting razor blades
Výška sečení, min-max 20-50 mm
Šířka záběru, cm 16 cm

Sound and noise data

Hladina hluku, garantovaná, dB(A) 58 dB(A)

Safety and security features

Alarm Žádný
PIN kód Ano
Senzor pro zvednutí Ano
Senzor náklonu Ano

Installation accessories

Vodič ohraničující smyčky 150 m
Skoby 200 ks

Overall dimensions

Hmotnost, kg 7.3 kg
Share This