Plotové nůžky

Nůžky na živý plot jsou určeny k zastřihování a tvarování živých plotů a okrasných keřů. Díky používání dobrých plotových nůžek je práce mnohem snadnější, pohodlnější, rychlejší a přesnější, než kdybyste používali klasické ruční nůžky.

Plotové nůžky a nůžky na trávu

Naše plotové nůžky si poradí s každým živým plotem, úpravou okrasných keřů, tújí i nežádoucími výhonky, které Vám třeba prorůstají skrz plot od souseda. Trávu u chodníčku, kolem stromů, u plotu, nebo před zídkou, snadno zarovnají akumulátorové nůžky na trávu. Jejich akumulátor má výdrž přes 2 hodiny, takže v klidu stihnete upravit všechna nedokonalá místečka, aniž by vás při práci obtěžoval kabel.

Plotové nůžky - elektrické

Elektrické nůžky na živý plot vykouzlí dokonale rovné plochy či různé tvary na živých plotech i samostatně rostoucích keřích. Jsou určeny ke střihání letorostů (jednoletých výhonů) keřů a živých plotů.

Elektrické plotové nůžky jsou lehké, takže s nimi mohou pohodlně pracovat i ženy, a mají tichý chod. Jsou vybaveny elektromotorem s bezpečnostním obouručním zapínáním, transparentním ochranným štítem a doběhovou brzdou.

Plotové nůžky benzínové

Benzinové nůžky na živý plot jsou nezávislé na zdroji elektrické energie. Pohání je spalovací motor, takže při práci nejste omezeni kabelem a můžete pracovat, kdekoliv potřebujete. Díky vyššímu výkonu se benzinové plotové nůžky hodí pro pravidelnou úpravu větších ploch živých plotů.

Akumulátorové plotové nůžky

Výborného pomocníka při zastřihávání keřů, výhonků křovin nebo menších živých plotů představují akumulátorové nůžky. Jsou velmi lehké a pracovat s nimi můžete kdekoliv na zahradě, protože jejich dosah na rozdíl od elektrických nůžek nelimituje elektrický kabel – pohánějí je moderní a výkonné akumulátory s Li-Ion technologií.

Teleskopické akumulátorové nůžky

Konec lezení po žebříku kvůli zastřižení keřů ve výškách! Teleskopické plotové nůžky ocení zejména ti, kteří mají rádi pevnou půdu pod nohama. S nimi zvládnete úpravu vzrostlých keřů nebo živého plotu bezpečně ze země.

Akumulátorové nůžky na trávu

Potřebujete doladit detaily na zahradě a ostříhat trávu u chodníčků, stromů, záhonů nebo plotů – zkrátka v místech, do kterých se při sekání sekačkou nedostanete?

Pak jistě oceníte praktické, velmi lehké a výkonné akumulátorové nůžky na trávu, s nimiž snadno dosáhnete perfektního vzhledu zahrady.

Share This