Řetězové pily

pro každou příležitost

Řetězové pily

S dřevem si skvěle rozumí. Silné benzinové pily můžete použít na těžbu v lese i na řezání většího množství palivového dřeva doma. Vybírat můžete z pil značek Al-KO by SOLO, STIGA,McCulloch.

Elektrické pily zastanou práci na zahradě, v dílně i třeba na stavbě. Všude tam, kde máte přívod elektřiny. V naší nabídce jsou prověřené modely značek  Al-KO by SOLO, STIGA, McCulloch.

Stále větší oblibě se těší i AKU pily poháněné dobíjecí baterií.

Benzínové řetězové pily - pro zahradníky a profesionály

Kompaktní benzínové řetězové pily z našeho obchodu vám ulehčí řezání různých dřevin. Naše benzínové řetězové pily jsme pro váš komfort koncipovali tak, že mají optimální rozložení hmotnosti a padnou přesně do ruky. S nářadím obsaženým v dodávce natáhnete otočením ruky řezací ústrojí a řetězy. Tímto způsobem můžete rychle a nekomplikovaně začít s prací. Abychom dbali na bezpečnost, mají naše benzínové řetězové pily systémové brzdy s rychlým zastavením řetězu a ochrannou clonu na ruce.

Elektrické řetězové pily - ideální pro těžké i slabší kmeny ve vlastní zahradě

Na hojně porostlém pozemku musíte pravidelně prořezávat vysoko vzrostlé stromy a křoviny. Také na malých zahradách je vždy plno práce se dřevinami. Ať se jedná o řezání větví, práci v interiéru či přípravu palivového dřeva – pro tyto a další práce se dřevem jsou elektrické řetězové sekačky správnou volbou Abyste mohli pracovat co nejjednodušeji, je tato technika společnosti AL-KO prvotřídní kvality. Lišta a řetěz jsou originální od Oregonu a okouzlují svým výkonem při řezání a dlouhou životností. Díky super silnému motoru se naše elektrické pily prokoušou bez problému každým dřevem rychlostí od 13,5 m/s. Pro vaši bezpečnost jsou pily vybaveny ochranným štítem na ruce a systémovou brzdou, která se v případě nutnosti postará o rychlé zastavení řetězu. Také co se týče komfortu jsou naše elektrické pily mistry svého oboru. Řetěz je automaticky promazáván a olejová nádržka má průzor pro rychlou kontrolu stavu hladiny oleje.

Akumulátorové řetězové pily

Naše akumulátorové zahradní přístroje bez kabelů nabízí tichý provoz bez emisí s neomezeným akčním rádiusem. K tomu se nepočítají jen sekačky, foukače listí, travní vyžínač a multitool s různými přídavnými nářadími, ale také ještě nůžky na živý plot a naše řetězové pily. Mnoho přístrojů – jeden akumulátor. Lithium-lonen- akumulátor je vždy připraven k nabíjení, nemá žádný paměťový efekt a jen málo se sám vybíjí. Akumulátorové zahradní přístroje z řady EnergyFlex mají mnoho možností použití a jsou kombinovatelné s jedním akumulátorem.

Prořezávače větví

Prořezávání větví je pro zdraví a růst stromů nezbytné. Nechcete se už trápit s pilami a nůžkami? Vyberte si šikovné pomocníky – prořezávače větví! Práce s nimi bude rychlá, nenáročná a dosáhnete i vysoko do korun stromů.

Share This