MOTORIZOVANÁ NÍZKÁ ZASTŘEŠENÍ BAZÉNU

Motorizovaná zastřešení – dopřejte si ještě více pohodlí. Pro zvýšení komfortu obsluhy posunu zastřešení si vyberte elektricky poháněné zastřešení bazénu.

TERRA PRIME

TERRA PRIME navazuje na zákazníky ověřený a velmi oblíbený model ultra nízkých bazénových zastřešení TERRA. Svou výškou patří stále k nejnižšímu zakázkově vyráběnému zastřešení na trhu. TERRA PRIME bylo vyvinuto speciálně pro komfortní posouvání pomocí elektrických motorů a pro ještě intenzivnější pocit bez kolejnicového zastřešení. Pro bezpečný pohyb jednotlivých částí zastřešení je systém vybaven krátkými, nenápadnými vodícími kolejnicemi pouze pod nejmenším segmentem a v místě parkování zastřešení, za bazénem. Povrch okolí bazénu tak zůstává volný. Zastřešení TERRA PRIME se vyznačuje plochou střechou, proto je vhodné pro architektonicky čistý styl Vašeho domu a velmi dobře se osvědčuje v prostoru menších pozemků, kde je výhled do zahrady prioritou. TERRA PRIME splňuje certifikace nosnosti sněhu a odolnosti proti větru, čímž se stává nepostradatelným pomocníkem nad Vaším bazénem. Ačkoli zastřešení téměř nevidíte, můžete se na něj dokonale spolehnout.

VIVA PRIME

VIVA PRIME je zdokonaleným a automatizovaným, léty ověřeným modelem nízkého bazénového zastřešení VIVA. Svou nízkou výškou umožňuje omezený pohyb v bazénu pod zastřešením. Zastřešení je vybaveno tichými a výkonnými motory, které zajištují pohyb jednotlivých segmentů.

Ovládání je usnadněno dálkovým ovladačem. Díky unikátnímu patentu umožňujícímu posun částí zastřešení, nemusíme během montáže téměř zasahovat či vrtat do dlažby v okolí bazénu. Proto je zastřešení VIVA PRIME vyhledávaným modelem bezbariérového řešení vstupu do bazénu i z něj. Pokud chcete moderní, praktické, pohodlné a léty prověřené zastřešení, pak je VIVA PRIME tou správnou volbou.

Rovná střecha zastřešení podtrhne architekturu Vaší zahrady, na kterou zůstane stále nerušený výhled a stane se solitérem Vaší wellness zóny. Také splňuje certifikaci nosnosti sněhu, odolnosti proti větru a je tak bezpečné v každé roční době.

VIVA PRIME je šikovným a nenáročným pomocníkem, který Vám bude sloužit k Vaší spokojenosti dlouhá léta.

Share This