seč

Laminátoví kompozitní bazén

Laminátoví kompozitní bazén seč

Oválný bazén středních rozměrů, ve kterém si lze užít spoustu vodních aktivit. Součástí bazénu je integrované pohodlné a široké schodiště, které je také prostorem pro odpočinek a relaxaci. Prostor schodiště je samozřejmě možné vybavit perličkovou lázní. Bazén je po celém obvodu vybaven pochozím límcem, který výrazně usnadňuje realizaci okolní povrchové úpravy, je také přirozeným ukončením bazénu.

,

Délka

6,50 m
)

Šířka

3,00 m
"

Hloubka

1,35 m

Objem

 18 m³

Barevné provedení Vašeho bazénu

Pro jedinečný vzhled Vašeho bazénu si vyberte z naší zajímavé nabídky barevných dekorů povrchů bazénů. Vybírejte z povrchů laděných do modrých, šedých, pískovcových či bílých odstínů. Veškeré povrchy jsou s perleťovým efektem, kde v některých provedeních je perleť významným prvkem v jiných je doplňkem výrazného granitu. Naše povrchy jsou nejen krásné, ale také velmi odolné vůči UV záření, mechanickému poškození a vlivům chemických látek v bazénu obsažených. Nejlepší je vidět je na vlastní oči, vyžádejte si u Vašeho prodejce vzorník barevného provedení.

Osm vrstev k Vaší spokojenosti

struktura stěny bazénu

Bazény jsou vyrobeny z osmi základních vrstev, kdy každá tvoří důležitý detail v celkové skladbě tělesa bazénu, nezbytný pro jeho správnou funkci a dlouhou životnost.

Rozměrový plánek bazénu LAKA

Rozměrový plánek bazénu

Bazén odbélníkového tvaru nabízející mimořádně velký vnitřní prostor..

Share This