Laminátové kompozitní bazény

když chcete skutečný bazén
Vlastní bazén na zahradě je ideálním řešením, jak si s rodinou užít dny plné slunce a odpočinku. Naše bazény Vám umožní relaxaci, odpočinek i aktivní plavání. Díky 30-ti letým zkušenostem, dbání na kvalitu a moderním technologiím Vám zajistíme dlouhodobou radost z Vašeho bazénu.

Využijte naší nabídky doplňkové výbavy a vytvořte si z bazénu domácí wellnes, tréninkové centrum, místo stvořené k relaxaci a odpočinku. Nechte se hýčkat perličkovou lázní, vybavte bazén madly pro rehabilitační cvičení, prosvětlete jej, využijte k plavání výkonných protiproudů. Pomůžeme Vám s vhodnou výbavou bazénu, aby odpovídal Vašim představám. Náš program kompletního řešení Vám umožní víc než jen koupání v několika slunečných týdnech v roce.

Osm vrstev k Vaší spokojenosti

Osm vrstev k Vaší spokojenosti

Bazény jsou vyrobeny z osmi základních vrstev, kdy každá tvoří důležitý detail v celkové skladbě tělesa bazénu, nezbytný pro jeho správnou funkci a dlouhou životnost.
Barevné provedení Vašeho bazénu

Pro jedinečný vzhled Vašeho bazénu si vyberte z naší zajímavé nabídky barevných dekorů povrchů bazénů. Vybírejte z povrchů laděných do modrých, šedých, pískovcových či bílých odstínů. Veškeré povrchy jsou s perleťovým efektem, kde v některých provedeních je perleť významným prvkem v jiných je doplňkem výrazného granitu. Naše povrchy jsou nejen krásné, ale také velmi odolné vůči UV záření, mechanickému poškození a vlivům chemických látek v bazénu obsažených. Nejlepší je vidět je na vlastní oči, vyžádejte si vzorník barevného provedení.

Zvolte si jedinečný dekor pro Váš bazén

Povrch bazénu G01

Tmavě modrý povrch bazénu s výrazným perleťovým efektem. Voda bude v bazénu s tímto povrchem průzračná bez zabarvení.

Povrch bazénu G03

Světle šedý povrch bazénu s výraznějším perleťovým efektem s drobnými prvky granitu. Voda bude v bazénu s tímto povrchem zabarvená do krásné světle modré.

Povrch bazénu G04

Pískovcově zlatavý povrch bazénu s výraznějším perleťovým efektem s drobnými prvky granitu. Voda bude v bazénu s tímto povrchem zabarvená do světle zeleného odstínu.

Povrch bazénu G05

Bílý povrch bazénu s decentním perleťovým efektem. Voda bude v bazénu s tímto povrchem zabarvená do světle modrého odstínu.

Povrch bazénu G06

Bílý povrch bazénu s decentním perleťovým efektem s přidaným modrým granitem. Voda bude v bazénu s tímto povrchem zabarvená do světle modrého odstínu.

Povrch bazénu G07

Šedý povrch bazénu s decentním perleťovým efektem a výrazným granitovým dekorem. Voda bude v bazénu s tímto povrchem zabarvená do modrého odstínu.

Povrch bazénu G10

Modrý povrch bazénu s decentním perleťovým efektem a výrazným granitovým dekorem. Voda bude v bazénu s tímto povrchem průzračná bez zabarvení.
Modely bazénů
Vhodné pro vnitřní i venkovní instalace

Laka

Délka: 7,80 m
Šířka: 3,70 m
Hloubka: 1,50 m

Victoria

Délka: 7,40 m
Šířka: 3,60 m
Hloubka: 1,50 m

Orlík

Délka: 7,90 m
Šířka: 3,30 m
Hloubka: 1,45 m

Slapy

Délka: 6,20 m
Šířka: 3,00 m
Hloubka: 1,50 m

Kaspik

Délka: 6,20m
Šířka: 2,90m
Hloubka: 1,40m

Seč

Délka: 6,50 m
Šířka: 3,00 m
Hloubka: 1,35 m

Reno

Délka: 5,50 m
Šířka: 2,90 m
Hloubka: 1,40 m

Lipno

Délka: 5,20 m
Šířka: 3,00 m
Hloubka: 1,15 m
Share This