FÓLIOVÉ BAZÉNY ŘADY decor

MODERNÍ BAZÉNY NA MÍRU

Bazénová fólie jednobarevná

Bazénová fólie vyrobená z měkčeného PVC s výztužnou vložkou z PES tkaniny. Fólie je jednobarevná v celé své tloušťce a na svém povrchu je navíc opatřena jednou ochrannou akrylátovou vrstvou, která zabraňuje ulpívání nečistot na povrchu fólie (zejména na styku vodní hladiny se stěnou bazénu). Akrylátová vrstva výrazně zvyšuje stálobarevnost fólie a odolnost fólie vůči mikroorganismům, usnadňuje čistění a údržbu. Tloušťka fólie je 1,5 mm. 

 

Díky široké nabídce odstínů bazénových folií si vyberou i klienti, kteří mají vysoké nároky na designový vzhled svého bazénu.

Folie je vhodná jak pro malé rodinné a privátní bazény, tak i pro velká komerční zařízení a veřejná koupaliště. Často se folie používá také pro rekonstrukci a opravu starých betonových bazénů.

Barevné provedení
Jednoduchá barevná provedení těchto fólií jsou esteticky všestranná a koordinují v jakémkoliv typu prostředí. Vzorník všech barevných provedení a dekorů si můžete prohlídnout u nás na obchodním místě.

protiskluzová fólie

Protiskluzová fólie s decorem zajišťuje větší bezpečnost při vstupu do bazénu při zachování příjemného pocitu při dotyku. 

Tvarová řešení bazénů

Tvar, rozměry si můžete přizpůsobit podle své představy včetně schodiště.
Share This