FÓLIOVÉ BAZÉNY - 3D EXCLUSIVE

MODERNÍ BAZÉNY NA MÍRU

Bazénová fólie s 3D DISIGNEM

Bazénová fólie vyrobená z měkčeného PVC s výztužnou vložkou z PES tkaniny. Fólie je jednobarevná v celé své tloušťce a na svém povrchu je navíc opatřena jednou ochrannou akrylátovou vrstvou, která zabraňuje ulpívání nečistot na povrchu fólie (zejména na styku vodní hladiny se stěnou bazénu). Akrylátová vrstva výrazně zvyšuje stálobarevnost fólie a odolnost fólie vůči mikroorganismům, usnadňuje čistění a údržbu. Tloušťka fólie je  od 1,6 mm a 3D TOUCH dokonce s tloušťkou 2,0 mm. 

Díky široké nabídce odstínů bazénových folií si vyberou i klienti, kteří mají vysoké nároky na designový vzhled svého bazénu.

Folie je vhodná jak pro malé rodinné a privátní bazény, tak i pro velká komerční zařízení a veřejná koupaliště. Často se folie používá také pro rekonstrukci a opravu starých betonových bazénů.

Bazénová fólie AVfol Relief – 3D

Řada RELIEF je nejvyšší třídou fólií AVfol a vyniká svým vzhledem a povrchovou vzorkovanou úpravou. Tyto fólie dají okolí Vašeho bazénu úplně nový vzhled. AVfol fólie je vyrobena ze dvou vrstev prémiového PVC-P a je vyztužena polyesterovým pletivem. Je opatřena vysoce kvalitním ochranným lakem. AVfol je určena pro vyvařování betonových bazénů a je rozdělena do 4 základních skupin a příslušenství. Fólie je vyrobena na moderních strojích v souladu s ekologickými, hygienickými a bezpečnostními požadavky vyžadující pro použití na soukromých i veřejných bazénech. Fólie má vysoce kvalitní ochranný lak, který zamezuje usazovaní a růstu bakterií. 

Bazénová fólie TOUCH 3D

ALKORPLAN TOUCH je nejsilnější a nejodolnější bazénová fólie na trhu a má přirozenou povrchovou úpravu. TOUCH je unikátní pro své 3D vyražené výtisky, které jej činí jedinečným jak hmatově, tak vizuálně. Při tloušťce 2 mm je nejsilnější a nejvíce odolná fólie na trhu. Budete mít jedinečný a exkluzivní bazén!

Bazénová fólie CERAMICS

Bazénová fólie CERAMICS je vyztužená fólie s reliéfem a vzhledem keramické mozaiky inspirovaná řeckou mytologií.
CERAMICS, který je nezbytně tlustší než tradiční fólie 2,00 mm, je jedním z nejodolnějších, nepropustných a trvanlivých obkladů na trhu.
Čtyři modely odvozují svá jména od 4 starořeckých bohů: Sofia, Atenea, Selene, Etna

Tvarová řešení bazénů

Tvar, rozměry si můžete přizpůsobit podle své představy včetně schodiště.
Share This