Kvalitní filtrace je srdcem každého bazénu. Pokud si chcete dopřát koupání v čisté, průzračné a nezávadné vodě nebo pokud chcete ušetřit námahu s čištěním a údržbou bazénu je potřeba zvolit kvalitní filtrační jednotku s kvalitním filtračním médiem jako například : křemičitý písek, filtrační sklo, zeolit a mnoho dalších filtračních médií které nabízíme.

                                                                    Přijďte do naší prodejny, se vším Vám rádi poradíme!

 

 

 

Plavání patří dlouhodobě mezi nejoblíbenější a nejzdravější sporty, řada majitelů bazénů proto volí protiproud jako ideální variantu, jak ze svého zahradního bazénu udělat aquapark a plaveckou dráhu v jednom. DF Technik nabízí závěsné i zabudované protiproudy v řadě variant.
Zabudovaný protiproud je na rozdíl od toho závěsného instalován přímo ve stěně bazénu a stává se tak jeho nenápadnou součástí.

Je vhodný pro rekreační i náročné plavání.
Disponuje vysokým výkonem.
Nenarušuje linie bazénu.
Doporučujeme pořídit jej přímo s bazénem. Naši specialisté vám rádi pomohou zvolit správný typ pro daný bazén.
Závěsné protiproudy lze nainstalovat k novým i již používaným bazénům.
Jsou vhodné všude tam, kde není prostor pro zabudovaný protiproud.
Disponují výškově nastavitelnou stojnou pro nadzemní bazény.
Ovládání je pohodlně přístupné zevnitř bazénu a vodní proud si můžete sami regulovat.

Přijďte do naší prodejny, se vším Vám rádi poradíme!

 

 

Pro komplexní péči o bazénovou vodu doporučujeme vedle dlouhodobě osvědčených přípravků Chemoform, Aseko také speciální dezinfekční zařízení, která zajistí čistou, nezávadnou vodu a přitom významnou měrou omezí spotřebu klasické bazénové chemie.
UV lampy a ionizátory, které představují alternativu k chlorovému čištění.
Salinátory pracují na bázi vytváření přírodního chloru.
V praxi nejosvědčenější jsou automatické dávkovací stanice sníží spotřebu bazénové chemie díky tomu, že samy rozpoznají, kdy ji je potřeba do bazénu vypustit.
Tato speciální zařízení je možné použít jak u nových, tak u již provozovaných bazénů. Vhodnost použití doporučujeme konzultovat s naším bazénovým specialistou.

                                                         Přijďte do naší prodejny, se vším Vám rádi poradíme!

 

 

 

Prodloužení koupací sezóny až na sedm měsíců v roce nebo vyšší teplota vody v bazénu? To jistě uvítá celá rodina! Tyto požadavky splní připojení některého ze systémů ohřevu vody, které DF Technik k bazénům dodává. Vybrat si můžete solární vyhřívání, některé z tepelných čerpadel, tepelná čerpadla s invertorem,  elektrický ohřev nebo teplovodní výměník.
                                                 

                                                                    Přijďte do naší prodejny, se vším Vám rádi poradíme!

 

 

 

 

Bazénové vysavače jsou nezbytnými pomocníky v péči o čistotu vašeho bazénu. Z něj vysávají znečištěnou vodu a buď samy nebo s pomocí pískové filtrace ji vracejí vyčištěnou zpět. V naší nabídce najdete několik typů vysavačů, které jsou vhodné pro každý bazén.
Ruční vysavače, které se připojují na pískovou filtraci a ovládají teleskopickou tyčí.

– Poloautomatické vysavače, které se rovněž připojují na pískovou filtraci a pracují samy bez nutnosti obsluhy.

– Přijďte do naší prodejny, se vším Vám rádi poradíme!

– Automatické vysavače, které pracují nezávisle na filtraci, nevyžadují obsluhu a je možné je naprogramovat na různé čistící cykly.

 

 

 

Bazénové osvětlení prodlouží dobu Vašeho večerního koupání o několik hodin. A navíc – budete si díky němu užívat úžasnou romantickou večerní atmosféru společně s těmi, které máte nejraději. Elegantní podsvícení hladiny zajišťuje osvětlení zabudované ve stěnách bazénu. Nabízíme halogenová i LED světla, a to včetně typů s možností volby barvy podsvícení.

 

 

 

Pořizujete si nový bazén, nebo jen plánujte vyměnit staré schůdky za nové? Pak pro vás máme na výběr ze 5 typů pevných a stabilních bazénových schůdků pro luxusní zabudované bazény. Tyto luxusní a designové modely vyrobené z nerezové oceli, jsou vybaveny měkčenými stupni pro vyšší komfort při vstupu do bazénu.

Řadu bazénů samozřejmě dodáváme s již zabudovaným vstupním schodištěm. Podrobné informace o schůdcích nebo zabudovaných schodištích najdete na našem webu u každé řady bazénů.

Pro komplexní péči o bazénovou vodu doporučujeme dlouhodobě osvědčené přípravky CHEMOFORM, ASEKO a CTX. Jejich použití je snadné, jsou rychlé a spolehlivé. Představují komplexní řadu na sebe navazujících přípravků, díky kterým dosáhnete křišťálově čisté vody ve svém bazénu.
Přijďte do naší prodejny, se vším Vám rádi poradíme!
U jakéhokoliv bazénu, malého i velkého, využijete ke sběru nečistot bazénové síťky. Bazénové kartáče využijete při pravidelné péči o čistotu dna i stěn bazénu. Klasické bazénové tyče jsou vlastně Vaší prodlouženou rukou při péči o čistotu vody. Díky nim snadno dosáhnete se síťkami a kartáči do kteréhokoliv koutu bazénu.
Share This