Čerpadla a domácí vodárny

pro všestranné použití

Čerpadla a domácí vodárny

Čerpadla a vodárny vám pomohou zužitkovat dešťovou vodu i pramen z hlubin studny. S jejich pomocí snadno odčerpáte vodu z bazénu, z jezírka i ze zatopeného sklepa. Nebo jimi můžete naopak vodu přivést. Vodou ze studny třeba levně napustíte bazén nebo zalijete zahradu.

Poradí si s vodou pitnou, užitkovou i kalovou. Skvěle vám poslouží doma i na chatě. A pozor, nejsou to žádné fórové záležitosti, co vám sem tam nadělí pár kapek, vodárny vám snadno zásobí vodou chalupu i rodinný domek.

Ponorná čerpadla

Ponorná čerpadla pro čistou a lehce znečištěnou vodu s plovákovým spínačem.

Kalová čerpadla

Kalové čerpadla pro znečištěnou vodu s plovákovým spínačem.

Tlaková čerpadla

Tlakové čerpadlo vyniká schopností dopravit vodu na dlouhou vzdálenost i do větších výšek. Čerpadlo je tedy vhodné na zásobování objektů vodou nebo může sloužit jako čerpadlo pro závlahy.

Čerpadla do sudu

Praktické čerpadlo speciálně uzpůsobené pro čerpání užitkové vody ze sudů a dalších nádob.

Benzínová čerpadla

Moderní benzinová čerpadla najdou své uplatnění v místech bez zdroje elektrické energie. Benzinová zahradní čerpadla jsou zárukou dostatečného výkonu, spolehlivosti a kvality, což potvrzuje jejich nasazení jak během záplav, tak v době dlouhodobého sucha.

Domácí vodárny

Plně automatická domácí vodárna je jednoduchým, rychlým a tudíž i nejpoužívanějším řešením, pokud potřebujete zavést vodu pro každodenní potřebu do rodinného domu, na chalupu nebo na chatu.

Povrchová zahradní čerpadla

Výkonná a tichá zahradní čerpadla jsou schopna čerpat vodu až z hloubky 8 metrů. Povrchové čerpadlo se samonasávací schopností a dobrým výkonem umožňuje široké spektrum využití doma i na zahradě.

Share This