Když chcete skutečný bazén

MODERNÍ BAZÉNY NA MÍRU
Z

JSME SPECIALISTÉ

Jsme odborníky na bazény, zastřešení, bazénovou technologii, vířivky.

Z

19 LET TRADICE

Jsme partner, který se o Vaš bazén, bazénovou technologii, bude starat po mnoho let k vaší spokojenosti.

Z

PRO VÁS U VÁS

Vždy s námi můžete jednat osobně, a to nejen v naši specializované pobočce v Příbrami.

Z

RYCHLE A KVALITNĚ

Bazény umíme tvořit nadstandardně rychle a přitom v maximální kvalitě.

Z

PORADNA

Poradíme Vám.

Proč bazén od NÁS

Bazén si nepořizujete každý den. Proto si dáváme záležet, aby byl perfektní. Našim cílem je najít takovou kombinaci funkčnosti, unikátního designu a nadčasových technologií, aby náš bazén plnil vaše očekávání teď, stejně jako v budoucnu. 

DOPORUČENÁ VÝBAVA BAZÉNU

Nedílnou součástí bazénu je vhodné a kvalitní bazénové příslušenství. Kompletní nabídku filtrací, vyhřívání, vysavačů, protiproudů, osvětlení a dalšího příslušenství vám rádi představí naši specialisté, kteří také odborně poradí s výběrem toho nejvhodnějšího pro vás a váš bazén.

Kvalitní filtrace je srdcem každého bazénu. Pokud si chcete dopřát koupání v čisté, průzračné a nezávadné vodě nebo pokud chcete ušetřit námahu s čištěním a údržbou bazénu je potřeba zvolit kvalitní filtrační jednotku s kvalitním filtračním médiem jako například : křemičitý písek, filtrační sklo, zeolit a mnoho dalších filtračních médií které nabízíme.

Přijďte do naší prodejny, se vším Vám rádi poradíme!

 

Pro komplexní péči o bazénovou vodu doporučujeme vedle dlouhodobě osvědčených přípravků Chemoform, Aseko také speciální dezinfekční zařízení, která zajistí čistou, nezávadnou vodu a přitom významnou měrou omezí spotřebu klasické bazénové chemie.

UV lampy a ionizátory, které představují alternativu k chlorovému čištění.
Salinátory pracují na bázi vytváření přírodního chloru.
V praxi nejosvědčenější jsou automatické dávkovací stanice sníží spotřebu bazénové chemie díky tomu, že samy rozpoznají, kdy ji je potřeba do bazénu vypustit.
Tato speciální zařízení je možné použít jak u nových, tak u již provozovaných bazénů. Vhodnost použití doporučujeme konzultovat s naším bazénovým specialistou.

Přijďte do naší prodejny, se vším Vám rádi poradíme!

Prodloužení koupací sezóny až na sedm měsíců v roce nebo vyšší teplota vody v bazénu? To jistě uvítá celá rodina! Tyto požadavky splní připojení některého ze systémů ohřevu vody, které DF Technik k bazénům dodává. Vybrat si můžete solární vyhřívání, některé z tepelných čerpadel, elektrický ohřev nebo teplovodní výměník.

Přijďte do naší prodejny, se vším Vám rádi poradíme!

Plavání patří dlouhodobě mezi nejoblíbenější a nejzdravější sporty, řada majitelů bazénů proto volí protiproud jako ideální variantu, jak ze svého zahradního bazénu udělat aquapark a plaveckou dráhu v jednom. DF Technik nabízí závěsné i zabudované protiproudy v řadě variant.

Zabudovaný protiproud je na rozdíl od toho závěsného instalován přímo ve stěně bazénu a stává se tak jeho nenápadnou součástí.

Je vhodný pro rekreační i náročné plavání.
Disponuje vysokým výkonem.
Nenarušuje linie bazénu.
Doporučujeme pořídit jej přímo s bazénem. Naši specialisté vám rádi pomohou zvolit správný typ pro daný bazén.

Závěsné protiproudy lze nainstalovat k novým i již používaným bazénům.
Jsou vhodné všude tam, kde není prostor pro zabudovaný protiproud.
Disponují výškově nastavitelnou stojnou pro nadzemní bazény.
Ovládání je pohodlně přístupné zevnitř bazénu a vodní proud si můžete sami regulovat.

Přijďte do naší prodejny, se vším Vám rádi poradíme!

Bazénové vysavače jsou nezbytnými pomocníky v péči o čistotu vašeho bazénu. Z něj vysávají znečištěnou vodu a buď samy nebo s pomocí pískové filtrace ji vracejí vyčištěnou zpět. V naší nabídce najdete několik typů vysavačů, které jsou vhodné pro každý bazén.

Ruční vysavače, které se připojují na pískovou filtraci a ovládají teleskopickou tyčí.

Poloautomatické vysavače, které se rovněž připojují na pískovou filtraci a pracují samy bez nutnosti obsluhy.

Přijďte do naší prodejny, se vším Vám rádi poradíme!

Automatické vysavače, které pracují nezávisle na filtraci, nevyžadují obsluhu a je možné je naprogramovat na různé čistící cykly.

Pro komplexní péči o bazénovou vodu doporučujeme dlouhodobě osvědčené přípravky CHEMOFORM, ASEKO. Jejich použití je snadné, jsou rychlé a spolehlivé. Představují komplexní řadu na sebe navazujících přípravků, díky kterým dosáhnete křišťálově čisté vody ve svém bazénu.

Přijďte do naší prodejny, se vším Vám rádi poradíme!

Bazénové osvětlení prodlouží dobu Vašeho večerního koupání o několik hodin. A navíc – budete si díky němu užívat úžasnou romantickou večerní atmosféru společně s těmi, které máte nejraději. Elegantní podsvícení hladiny zajišťuje osvětlení zabudované ve stěnách bazénu. Nabízíme halogenová i LED světla, a to včetně typů s možností volby barvy podsvícení.
Pořizujete si nový bazén, nebo jen plánujte vyměnit staré schůdky za nové? Pak pro vás máme na výběr ze 5 typů pevných a stabilních bazénových schůdků pro luxusní zabudované bazény. Tyto luxusní a designové modely vyrobené z nerezové oceli, jsou vybaveny měkčenými stupni pro vyšší komfort při vstupu do bazénu.

Řadu bazénů samozřejmě dodáváme s již zabudovaným vstupním schodištěm. Podrobné informace o schůdcích nebo zabudovaných schodištích najdete na našem webu u každé řady bazénů.

U jakéhokoliv bazénu, malého i velkého, využijete ke sběru nečistot bazénové síťky. Bazénové kartáče využijete při pravidelné péči o čistotu dna i stěn bazénu. Klasické bazénové tyče jsou vlastně Vaší prodlouženou rukou při péči o čistotu vody. Díky nim snadno dosáhnete se síťkami a kartáči do kteréhokoliv koutu bazénu.

Na kvalitě nám záleží

Perfektní zpracování a dlouhá životnost našich bazénů, bazénové technologie jsou pro nás prioritou. Proto si pečlivě vybíráme každého dodavatele a výrobce.

Napište nám

Potřebujete poradit s výběrem ?Nebo si chcete domluvit schůzku s naším specialistou?

Rádi Vám
pomůžeme!

 

DF Technik s.r.o.

Novohospodská 135

261 01 Příbram IX

+420 313 105 833

 

info@dftechnik.cz

Otevřená prodejna

Po - Pá 15 - 17

Kontaktní formulář

.

11 + 6 =

Share This