Když chcete skutečný bazén

MODERNÍ BAZÉNY NA MÍRU

Proč bazén od NÁS

Bazén si nepořizujete každý den. Proto si dáváme záležet, aby byl perfektní. Našim cílem je najít takovou kombinaci funkčnosti, unikátního designu a nadčasových technologií, aby náš bazén plnil vaše očekávání teď, stejně jako v budoucnu. 

Z

JSME SPECIALISTÉ

Jsme odborníky na bazény, zastřešení, bazénovou technologii, vířivky.

Z

19 LET TRADICE

Jsme partner, který se o Vaš bazén, bazénovou technologii, bude starat po mnoho let k vaší spokojenosti.

Z

RYCHLE A KVALITNĚ

Bazény umíme tvořit nadstandardně rychle a přitom v maximální kvalitě.

Z

PRO VÁS U VÁS

Vždy s námi můžete jednat osobně, a to nejen v naši specializované pobočce v Příbrami.
Z

PORADNA

Poradíme Vám.

DOPORUČENÁ VÝBAVA BAZÉNU

Nedílnou součástí bazénu je vhodné a kvalitní bazénové příslušenství. Kompletní nabídku filtrací, vyhřívání, vysavačů, protiproudů, osvětlení a dalšího příslušenství vám rádi představí naši specialisté, kteří také odborně poradí s výběrem toho nejvhodnějšího pro vás a váš bazén. 

"Přijďte do naší prodejny, se vším Vám rádi poradíme! "

FILTRACE

Kvalitní filtrace je srdcem každého bazénu. Pokud si chcete dopřát koupání v čisté, průzračné a nezávadné vodě nebo pokud chcete ušetřit námahu s čištěním a údržbou bazénu je potřeba zvolit kvalitní filtrační jednotku s kvalitním

ÚPRAVA VODY

Pro komplexní péči o bazénovou vodu doporučujeme vedle dlouhodobě osvědčených přípravků Chemoform, Aseko také speciální dezinfekční zařízení, která zajistí čistou, nezávadnou vodu a přitom významnou měrou omezí spotřebu klasické bazénové chemie.

OHŘEV VODY

Prodloužení koupací sezóny až na sedm měsíců v roce nebo vyšší teplota vody v bazénu? To jistě uvítá celá rodina! Tyto požadavky splní připojení některého ze systémů ohřevu vody, které DF Technik k bazénům dodává

BAZÉNOVÉ OSVĚTLENÍ

Bazénové osvětlení prodlouží dobu Vašeho večerního koupání o několik hodin. A navíc – budete si díky němu užívat úžasnou romantickou večerní atmosféru společně s těmi, které máte nejraději.ings.

BAZÉNOVÉ VYSAVAČE

Bazénové vysavače jsou nezbytnými pomocníky v péči o čistotu vašeho bazénu. Z něj vysávají znečištěnou vodu a buď samy nebo s pomocí pískové filtrace ji vracejí vyčištěnou zpět. V naší nabídce najdete několik typů vysavačů, které jsou vhodné pro každý bazén.

BAZÉNOVÁ CHEMIE

Pro komplexní péči o bazénovou vodu doporučujeme dlouhodobě osvědčené přípravky CHEMOFORM, ASEKO. Jejich použití je snadné, jsou rychlé a spolehlivé. Představují komplexní řadu na sebe navazujících přípravků, díky kterým dosáhnete křišťálově čisté vody ve svém bazénu.

PROTIPROUDY

Plavání patří dlouhodobě mezi nejoblíbenější a nejzdravější sporty, řada majitelů bazénů proto volí protiproud jako ideální variantu, jak ze svého zahradního bazénu udělat aquapark a plaveckou dráhu v jednom.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

U jakéhokoliv bazénu, malého i velkého, využijete ke sběru nečistot bazénové síťky. Bazénové kartáče využijete při pravidelné péči o čistotu dna i stěn bazénu. Klasické bazénové tyče jsou vlastně Vaší prodlouženou rukou při péči o čistotu vody. Díky nim snadno dosáhnete se síťkami a kartáči do kteréhokoliv koutu bazénu.

Na kvalitě nám záleží

Perfektní zpracování a dlouhá životnost našich bazénů, bazénové technologie jsou pro nás prioritou. Proto si pečlivě vybíráme každého dodavatele a výrobce.

Napište nám

Potřebujete poradit s výběrem ?Nebo si chcete domluvit schůzku s naším specialistou?

Rádi Vám
pomůžeme!

 

DF Technik s.r.o.

Novohospodská 135

261 01 Příbram IX

+420 313 105 833

 

info@dftechnik.cz

Otevřená prodejna

Po - Pá 10 - 17

Kontaktní formulář

.

6 + 15 =

Share This