Dopřejte si přepychový wellness v pohodlí vašeho domova!

Za relaxací a odpočinkem již nemusíte jezdit do drahých pětihvězdičkových hotelů. S našimi saunami a vířivkami můžete pocit luxusu zažít u vás doma kdykoliv si vzpomenete. Dopřejte si bublinkovou horkou lázeň, která vás příjemně uvolní a namasíruje, nebo chvilku hřejivého odpočinku v infrasauně.

Infrasauny

Dopřejte tělu i duši absolutní relaxaci a uvolnění.

 

Zavřete oči a představte si, jak sedíte v útulné sauně na měkké lavici z exotického dřeva. Vaším tělem prochází intenzivní teplo. Páry provoněné éterickými oleji s každým nádechem jemně hladí vaše hrdlo. Že byste chtěli takto relaxovat v pohodlí domova, kdykoli si vzpomenete? Můžete ještě dnes. Stačí si zvolit tu správnou domácí infrasaunu.

Nafukovací vířivky MSpa

Špičkové vířivky pro celou rodinu

 

Představte si, že pohodlně sedíte nebo ležíte v příjemně teplé a vůní pinie prodchnuté vodní lázni. Na každý váš sval doráží tenký proud vody, masíruje a přitom uvolňuje nejen fyzické, ale i psychické napětí. Oči vnímají měnící se barvy vodního osvětlení a uši se kochají hudbou, kterou máte rádi. Relaxujete po náročné práci. Sami, s rodinou nebo přáteli…

Akrylátové vířivky

Akrylátové vířivé vany vám zajistí relaxaci v bublinkové horké lázni, která dokonale uvolní svalové i psychické napětí. Ráno váš organizmus rozproudí, večer připraví na kvalitní spánek. Jejich elegantní a ergonomicky propracované tvary jsou ve spojení s vrcholnou technologií doslova předurčeny ke snovým zážitkům a odpočinku.

Oslovte nás

Potřebujete poradit s výběrem infrasauny nebo vířivkou pro Vás? 

Zajímá Vás cenová kalkulace?

Nebo si chcete domluvit schůzku s naším specialistou?

DF Technik,
Novohospodská 135

261 01 Příbram IX

313 105 833

607 933 833

info@dftechnik.cz

Kontaktní formulář

9 + 3 =