Špičkové vířivky pro celou rodinu

relaxační vířivce se uvolníte a zapomenete na každodenní starosti a ještě má příznivé účinky na naše zdraví. Nabízíme pevné i nafukovací vířivky, které jsou mobilní a lze je snadno umístit kamkoliv na zahradu. Připravili jsme pro vás širokou nabídku, v níž si rozhodně vyberete. Vířivky jsou stále dostupnější a domů si tak vlastní vířivou vanu může pořídit téměř každý. Pobyt ve vířivce je nejen relaxační, ale také má příznivé účinky na naše zdraví – vede ke zlepšení stavu pohybového aparátu a oběhového systému.

Mobilní vířívky MSpa

Nafukovací vířivky MSpa jsou určené zejména pro venkovní použití. Oddejte se od jara až do podzimu relaxaci na svém dvorku či na zahradě. Vířivku umístíte téměř kamkoliv. Dokáže nahradit bazén i pevnou hydromasážní vanu. Nafukovací vířivky MSpa u nás pořídíte za bezkonkurenční ceny a oceníte i jejich mobilitu.

Akrylátové vířivky

Z našeho sortimentu vířivek si vybere opravdu každý. Nabízíme vířivky pro dva, střední vířivky nebo velké vířivky pro 5 a více osob. Vyberete si vířivku do interiéru nebo venkovní zahradní vířivky. Dodáme vířivku pro rodinu, stejně jako komerční vířivky s přelivem pro Váš penzion, hotel nebo jiné komerční wellness. Pro příznivce plavání máme nabídku vířivých bazénů s protiproudem – Swim Spas. Kanadská technologie Gecko je zárukou kvality vířivek KingSpas.

Příslušenství

Prodejem vířivky naše péče o Vás nekončí. Přinášíme řadu inovativních doplňků a příslušenství k vířivým vanám renomované značky LACOFORM, předního německýho výrobce spa & wellness příslušenství. Všechny produkty LACOFORM jsou vyráběny přímo v Německu, což umožňuje udržovat kvalitu na té nejvyšší úrovni.

Oslovte nás

Potřebujete poradit s výběrem ?

Nebo si chcete domluvit schůzku s naším specialistou?

DF Technik s.r.o.
Novohospodská 135

261 01 Příbram IX

313 105 833

 

info@dftechnik.cz

Kontaktní formulář

3 + 9 =