Elektrický vertikutátory

 jsou spolehlivými pomocníky pro menší až středně velké zatravněné plochy s dostupností elektřiny. Jsou lehké, tiché, nenáročné na údržbu a manipulace s nimi je snadná i pro ženy a starší osoby.

Vertikutátor AL-KO 32.5 VE Basic Care Classic

Lehká, obratná elektrická travní fréza. Trvale odstraní mech, plevele a starou travní plsť, aby váš trávník mohl opět volně dýchat. Provzdušněný trávník tak může lépe přijímat vodu, vzduch a hnojiva.

Cena pro Vás s DPH: 3 250 Kč

Vertikutátor AL-KO Combi Care 38 E Comfort

Elektrický vertikutátor AL-KO Combi Care 38 E Comfort představuje ideálního pomocníka při péči o Vaší zahradu. Díky nízké hmotnosti a obratnosti se nejlépe hodí pro travní plochy do 800 m².

Cena pro Vás s DPH: 3 790 Kč

AKČNÍ CENA s DPH: 2 999 Kč

Vertikutátor AL-KO Combi Care 36 E Comfort

Elektrický vertikutátor AL-KO Combi Care 36 E Comfort představuje ideálního pomocníka při péči o Vaší zahradu. Díky nízké hmotnosti a obratnosti se nejlépe hodí pro travní plochy do 800 m².

Cena pro Vás s DPH: 3 990 Kč

AKČNÍ CENA s DPH: 3 690 Kč

Vertikutátor STIGA SV 213 E

Menší a snadno ovladatelný vertikutátor (provzdušňovač) s výkonným elektrickým motorem 1 300 W je vhodný pro všechny menší zahrady. Obsahuje dva pracovní        válce – jeden s pevnými noži a druhý s pružinami. Pracovní záběr je 32 cm. Sběrací koš je součástí stroje.

Cena pro Vás s DPH: 2 890 Kč

Vertikutátor STIGA SV 415 E

Lehký a snadno ovladatelný vertikutátor (provzdušňovač) s výkonným elektrickým motorem 1 500 W je vhodný pro všechny menší a středně velké zahrady.

Cena pro Vás s DPH: 3 490 Kč