Drtiče a štěpkovače

Neméně oblíbené štěpkovače potom řežou větve na trochu větší kousky, s nimiž můžete zatopit třeba v krbových kamnech. Získáte tak kvalitní topivo úplně zdarma.

Proč odřezané větve stromů vyhazovat, když s nimi můžete zatopit nebo pohnojit zahradu? Drtiče větví rozsekají dřeviny na malé kousky, které můžete použít jako kompostovací nebo mulčovací materiál. Snadno si poradí s kůrou, větvemi keřů a stromů i dalším zahradním odpadem.

Drtič STIGA Bio Master 2200

Bio Master je vysokoobrátkový drtič s dvěma noži s oboustranným ostřím. Je vybaven motorem o výkonu 2 200 W a snadno zpracuje větve až do průměru 40 mm. Zvláště je vhodný pro čerstvě pořezané větve. Stroj má ochranu proti přetížení. Podavač drceného materiálu a textilní koš jsou součástí výrobku.

3 290 Kč

Drtič STIGA Bio Silent 2500

Tichý a výkonný drtič s motorem o výkonu 2 500 W pro větve až do průměru 40 mm. Větve si sám podává a drtí je mezi ozubeným kolem a přítlačnou deskou. Plastový sběrací koš o obsahu 60 l usnadňuje transport drti.

 

 

 

 4 990 Kč

4590 Kč

 

 

Drtič AL-KO Easy Crush LH 2800

Díky patentovanému válcovému vtahování v extra velkém trychtýři lze materiál určený k drcení plnit bez námahy a pohodlně.
Integrovaná rukojeť se stará o snadnou přepravu.
Velký, integrovaný zachytávací koš z umělé hmoty ABS není jen extrémně tvarově stabilní a ideální pro přepravu materiálu k drcení, integrovaný zavírací kontakt zaručuje navíc nejvyšší bezpečnost.

 6 590 Kč

6190 Kč

Drtič AL-KO Easy Crush MH 2800

Nožový zahradní drtič Al-Ko. Silné řezací ústrojí, extra velký plnicí trychtýř, stabilní konstrukce a velký koš.

5 990 Kč

5690 Kč